Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Доставка і оплата
Оплата
Ваш контактний телефон
Вартість доставки Замовлення згідно тарифів Нової пошти (детальніше про тарифи НП https://novaposhta.ua/delivery).
Одягаймо дитину правильно

Кожна мама знає, як важливі прогулянки з дитиною. Щоденна прогулянка, а то і дві, незалежно від того, яка за вікном погода. І тут головне – правильно підібраний одяг. В будь-якому дитячому магазині вибір одягу та взуття величезний.

Як же правильно одягнути дитину на прогулянку взимку, щоб їй не було холодно або, навпаки, щоб вона не спітніла і не переохолодилась?

Дамо молодим мамам декілька корисних рекомендацій в залежності від температурного режиму:

-5 ° ... + 5 ° Така температура часто спостерігається в зимовий період останнім часом, особливо на початку грудня. Педіатри рекомендують для такої погоди термоактивний одяг (реглан і штани або легінси), комбінезон на синтепоні (або іншому утеплювачі). При температурі повітря до -5 ° термобілизна - відмінна заміна светра. Термоактивний одяг здатний виводити вологу і створювати з теплого повітря захисний шар на тілі дитини. Дитина залишиться сухою і не спітніє навіть при активному русі. Його роблять із синтетичних матеріалів і вовни. Синтетика погано зберігає тепло, але має чудову здатність виводити зайву вологу. Шерсть, в свою чергу, добре гріє, але вологу нажаль затримує. Саме тому термоактивний одяг виробляють з синтетичних спеціальних тканин або ж з змішаного типу.

-10 ° ... -5 ° В цей температурний режим попередній комплект можна доповнити лише одним додатковим шаром одягу, тобто одягнути поверх термобілизни легкий светр з бавовни або олімпійку з тонкого флісу.

-15 ° ... -10 ° Це досить холодна погода вже не тільки для дитини. Поверх термобілизни надягаємо комплект одягу зі штучної легкої вовни (флісу). Для цієї погоди краще підійде комбінезон на пуху або щільного синтетичного утеплювача.

-23 ° ... -15 ° Якщо не боїтеся такого морозу і прийняли рішення йти на прогулянку, то одягати дитину слід так само, як при температурі до -15 °. Однак час прогулянки повинно бути обмежено. Щоб не було обмороження, щоки дитині варто намазати жирним кремом.

Як зрозуміти, чи комфортно вашому маленькій дитині на прогулянці? Ось кілька типових ознак:

Рум'янець, що з'явився на щоках дитини, свідчить про хорошу циркуляції крові. Блідість, проступила слідом за червоністю на кінчику носа, свідчить про те, що дитина змерзла. Важливий показник стану дитини - його шия. Якщо вона холодна - значить дитині холодно, якщо волога - він потіє і йому жарко.GOOD LOOK

GOOD MOOD

Made on
Tilda