Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Доставка і оплата
Оплата
Ваш контактний телефон
Вартість доставки Замовлення згідно тарифів Нової пошти (детальніше про тарифи НП https://novaposhta.ua/delivery).
BRAND SNIGURI
Ми SNIGURI - бренд одягу для активних. Бренд, який народився в Україні. Він для дорослих і дітей. Для тих, хто не любить сидіти вдома, а пізнає такий цікавий світ в будь-яку пору року, в будь-яку погоду. Наш одяг допоможе взимку не замерзнути, а влітку рятуватиме від спеки. А ще він комфортний і стильний.
GOOD LOOK. GOOD MOOD
Ми переважно використовуємо натуральні матеріали для створення одягу. Виключення ми робимо тільки в випадках, коли неможливо обійтись без додавання синтетики, і тоді ми шукаємо максимально безпечні і перевірені матеріали. Ми співпрацюємо тільки з тими компаніями і постачальниками, які поділяють наші принципи і постійно розвиваються у напрямку нових технологій і новаторських рішень. Усе задля безпеки і комфорту наших клієнтів.
RESPECT NATURE
Ми любимо і поважаємо нашу Землю. Ми переконані, що обов'язок кожного з нас - зберегти довкілля. Зберегти для себе і майбутніх поколінь. Саме тому ми мінімізуємо використання пластику і поліетилену. Ярлики, етикетки нашого одягу безпечні для навколишнього середовища. А нашу упаковку не викидають, а використовують для зберігання повторно протягом довгого часу завдяки зручній конструкції і застібкам.
Made on
Tilda