Підсумок для скидання магазинів MIL-TEC арт.16156001 оливковий

інше
16156001
620,00
грн.
Підсумок від MIL-TEC призначений для скидання магазинів сліпим методом при екстреному перезаряді зброї, що заощаджує час при використанні.
Польова сумка під порожні магазини виготовлена компанією MIL-TEC з Німеччини, яка є світовим лідером з виготовлення військового спорядження. Розміри виробу дозволяють вмістити магазини різного типу: автоматні, пістолетні і гвинтівкові. За відгуками споживачів, в таку сумку входять 6 магазинів АК калібру 7,62.
Модель виготовлена з щільного поліестеру з високими характеристиками міцності і зносостійкості. Краї оброблені текстильної тасьмою, що перешкоджає швидкому зносу тканини. Поліуретановий шар зовнішньої тканини забезпечує водовідштовхуючі властивості і зберігає вміс сухим.
Підкладка також виконана з поліестеру. Стяжка відбувається за рахунок еластичного шнура з фіксатором. Таким чином всередину сумки магазини входять вільно, але звідти не випадають.
У похідному положенні модель компактна.
Тактовна сумка надійно кріпиться на поясний ремінь або будь-який елемент екіпіровки, що має стропи системи Molle, за допомогою двох широких петель на кнопках.

Виробник: MIL-TEC
Верхній матеріал: поліестер, обробка ПУ
Підкладка: поліестер
Розміри: 29 x 24 см
Система Molle: є


Made on
Tilda